| shippo3313 a întrebat:

Hei TPU, as vrea sa stiu daca la liceele de arta exista profil de teatru/ actorie. vreau un raspuns cat mai repede, dau funtita

2 răspunsuri:
| Anonim69 a răspuns:

Pai la liceele de arta exista alte profile : desingn, arhitectura etc. Daca esti din Bucuresti, Dinu Lipatti, cel de muzica are profile teatru/atorie, iar de arte Nicolae Tonitza.Ba,da am2 sunt de arte nu?laughing mrg, fie, intelegi tu>big grin

| bolunducu a răspuns:

Nu.nu exista. sunt doar profiluri de muzica, arte plastice, design si arhitectura