| Jem65 a întrebat:

Ca tot am perioada asta lunga in care nu prea am ce face, vreau sa invat pentru bac, dar nu stiu de unde sa incep!
Imi puteti da niste site-uri de unde pot sa o iau de la inceput si sa exersez?
Si nu imi zice sa ma uit in caiete si carti!
Multumesc!

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"vreau sa invat pentru bac, dar nu stiu de unde sa incep!"

acum cu două luni inainte de bac? Las-o baltă atunci

| johnnny123 a răspuns:

Cum adica "nu stii de unde sa incepi"? Incepi cu inceputul.
Din cate stiu eu, programa scolara se preda intr-o anumita ordine logica. Cel putin materiile reale, unde fiecare capitol foloseste cunostintele din capitolul anterior, nici macar nu se pot preda altfel.

| Jem65 explică (pentru johnnny123):

Am cerut altceva

| Tian44 a răspuns:

Asta trebuie s-o faci singur. materia sigur o ai. sau trebuia s-o ai daca ai fost la ore.

| Jackpot2 a răspuns:

Bacde10 aplicație

| iamcristinab a răspuns:

La ce profil esti?