| Evelyne14 a întrebat:

Hei TPU happy!
Cine imi poate da si mie niste informatii despre mate-info billingv?batting eyelashes
Mersi, funda! :-)

3 răspunsuri:
| ralucaralu a răspuns:

E cel mai bun si greu profil. Din pacate la mine in oras nu exista, dar mi-ar fi placut. Eu sunt la mate-info intensiv info. Dar sunt 100%sigura ca mate-info bilingv e cel mai bun profil.

| ciprian112 a răspuns:

Unele materii sunt predate in alta limba decat cea materna!

| euwik a răspuns:

Este in primul rand un profil foarte bun, istoria si geografia o vei face in limba de bilingv pe care ai ales-o, daca alegi de ex engleza vai face istoria si geografia angliei daca alegi franceza istoria si geografia frantei si tot asa restul materiilor vor fi predate in romana