| Alexalice10 a întrebat:

Daca esti la liceul de arte, profil arhitectura, la ce dai bac-ul? Funda! happy

Răspuns Câştigător
| AnyAnA99 a răspuns:

Nu dai Bac-ul la desen.Il dai la romana, istorie si la alegere dintre logica si geoografie http://bacalaureat.edu.ro/......Medie.aspx uite, ti-am pus aici rezultatele de la bac de la un liceu de arte, si dupa cum poti vedea, cei de la arhitectura la asta au dat(de fapt la fel au dat si la arte plastice si decorative). Funda?:)

4 răspunsuri:
| Happyjump a răspuns:

La istorie sau româna.:-)
.

| Zambaretu1 a răspuns:

La Limba si Literatura Romana.

| Adambogdan a răspuns:

La desen si la romana FUNDA plz?