Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Studiaza/A studiat cineva de aici la Facultatea de Film(unatc)?
Sau macar a incercat admiterea?
(as cam avea nevoie de cateva pareri/sfaturi)

3 răspunsuri:
| Kyılε a răspuns:

Un prieten de-al meu. Lui i s-a parut ok facultatea.

| RIze1KDE1LuNA a răspuns:

"UNATC, UNATC, te rog pe creier spala-ne ca suntm artisti, boemi si tristi, roboti comvinsi. UNATC, UNATC, de ce nu trec pe la wc? Ca n-avem hartie si noi la actorie vrem mult **** constant sa fie!" In primul rand chiar iti trebuie o stiatie financiara buna... taxe e foarte foarte mare.Si talent marca Bendeac iti trebuie laughing cu un pic de nebunie...

| Omori a răspuns (pentru RIze1KDE1LuNA):

Puteai sa te abtii din a-mi raspunde.Am specificat ca e vorba despre facultatea de FILM(nu de teatru). Bati campii despre actori de duzina si chiar nu ma intereseaza.