| raisamarin12345 a întrebat:

este o urgenta. Maine ma sculta la fizica din curent si fenomene optice. imi predati si mie? Dau funda la cel mai rapid si bun raspuns. Aveti doar o ora la dispozitie.

1 răspuns:
| RedheadOnTheRun a răspuns:

Hmmm, de fapt, tu esti cel care are doar o ora la dispozitie, pentru a invata lectia. Iti dau un sfat: citeste despre curent si fenomenele optice, si incearca sa retii ce este important, nu sa inveti mot-a-mot, pentru ca e foarte posibil sa uiti tot pana maine.