| Blablabla12321 a întrebat:

Ma simt destul de descurajata in alegerea facultatii. Imi place matematica si desenul(desenez destul de bine). Toata lumea spune ca in alegerea facultatii sa-ti urmezi pasiunile. Profesor de matematica nu vreau sa ma fac. M-am gandit si la Politehnica numai ca eu "urasc"fizica. In plus multa lume spune ca nu as reusi dupa terminarea facultatii deoarece majoritatea angajatorilor prefefa baieti (barbati) pentru aceasta meserie. Am pus problema si de o facultate de Arhitectura doar ca, eu fiind profil Real nu am pregatire in domeniu iar parintii mei nu isi permit sa ma dea la ore. Aveti idei de facultati (sa fie facultati de viitor)?

Multumesc mult si apreciez chiar daca ai citit intrebarea fara sa dai un raspuns.

1 răspuns:
| Crackman a răspuns:

Videochat, faci 9 euro intr-un minut.