| giorgyana99 a întrebat:

Plizz am o intrebare urgentaaa! Am nevoi de caracterizare de personaj la nuvela sobieski si romanii de costache negruzzi. Plizz maine ma duc la suc cu colegii si nu ma lasa parintii daca nu mi-am fc tema
App va rog daca se poate sa nu fie cv copiat de pe net

2 răspunsuri:
| MMadalina a răspuns:

De ce nu-ti faci tema singura?

| fuzzy6 a răspuns:

I-auzi. nu te lasa parintii sa te duci la suc. pai bine fac. ia pune tu manuta, citeste sobieski si romanii, si fa tu frumusel caracterizarea.

ce copii in ziua de azi, una doua intra pe net si incearca sa se scoata.