| Andreeeeei a întrebat:

Sunt a 9a la stiintele naturii...cate ore din fiecare materie fac? Si as mai vrea sa stiu ce opere se fac la romana? Dau funda

1 răspuns:
| TanyaTanny a răspuns:

Si eu sunt la acelasi profil dar trec pe a XI-a.Pai,din cate tin eu minte ai asa:2 ore de chimie, 2 ore de biologie, 3 de fizica, 1 de dirigentie, 1 de religie, 2 de Tic, 1 de informatica, 1 de geografie, 1 de istorie, 2 de franceza(pana aici stiu sigur), vreo 4-5 de mate, 1 din cate tin eu minte de sport, 3-4 de romana, 2-3 de engleza si 1 de desen si muzica(adica in ziua respectiva in ora aia,intr-o saptamana faci muzica,saptamana viitoare in aceeasi ora faci desen si tot asa)Ei bine sunt sigur ca la bio,chimie,fizica,religie,franceza, dirigentie, tic, info, geogra si isto sunt 100%sigur dar restul sunt aproximativ sigure. Oricum Matematica, romana, sportul si faza cu desenul/muzica difera de la o scoala la alta. Oricum mult succes la liceu si sper sa nu iti fie atat de greu ca boboc! Succes!