| LovelySprinky a întrebat:

Hei, TPU! Știe cineva ce înseamnă opționalul EA din orarul de filologie, clasa a 11-a? Nici Doamna Dirigintă nu știe.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ne intrebi pe noi daca doamna diriginta stie? Dă-ne adresa ei sa o intrebam de ce.

| sierra1 a răspuns:

"Știe cineva ce înseamnă opționalul EA" - până una-alta, VOI ați ales opționalul ăla deci spune-ne tu ce e!

| LovelySprinky explică (pentru sierra1):

Șoc, șoc! Liceul a ales laughing

| sierra1 a răspuns (pentru LovelySprinky):

V-au tras în piept!
șoc si ghinion!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Inseamna materiile care se vor face, engleza franceza română matematica geografie istorie chimie, fizică, sport muzică.

| Werrich a răspuns:

Doamna Diriginta nu are gura sa intrebe si sa va spuna?

| gabriellaa23 a răspuns:

Daca diriga nu stie, voi de unde sa stiti?! Sa se intereseze, de ce este diriginta?