| Tliv294 a întrebat:

Hei, TPU! Va trebui in curand sa urmez o facultate si am decis ca de la profilul stiinte sociale ar fi bine sa ma duc la limbi straine. E o facultate grea? E mai usor la Brasov sau la Bucuresti? Care e cea mai usoara facultate cu profiluri umaniste si in ce orase?

1 răspuns:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! happy
Adica la Litere vrei sa te duci. laughing
Nu e chiar asa grea, dar nici usoara.
Nu trebuie sa te duci unde e mai usor, ci unde este mai BINE pentru viitorul tau cum ar veni.Nu cauta ce e mai usor, cauta calitatea! Succes oriunde te vei duce! happy