| Vivi_Maria_1955 a întrebat:

Vreau sa stiu cum sa desfasoara o ora de curs in strainatate? Sa-mi descrie cineva sau sa-mi arate si un video(daca se poate).Dau FundaVOT!

1 răspuns:
| CristianSotropa a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=c1kza87Pt3w

nu sunt sigur ca am inteles bine ceea ce cauti, dar oricum sper ca sunt pe aproape ahaha, oricum din cate am inteles cica in Romania sunt putin cam severe cadrele didactice, nu stiu daca e adevarat sau nu asa mi au spus niste prieteni ahahha. eu locuiesc in Italia de cand sunt mic, de la vreo 3 sau 4 ani ahah nu mai tin exact minte oricum acum am 21 de ani si sunt in anul 2 la universitatea de lettere si filosofia in Trento. ce pot sa zic? imi place si chiar profesorii sunt foarte rabdatori si explica bine, adica eu acasa invat putin tare, in mare parte prind din lectii. gasesti mai multe in video ul ala ce ti l am copiat mai sus, numai de bine