| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu mai multe informatii legate de Facultatea de Psihologie de la Bucuresti. Pasii pentru admitere. examenul. daca afecteaza nota de bac foarte mult admiterea... etc
Dau funda pentru un raspuns din experienta nu copy paste de pe site-uri

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Toate raspunsurile de care ai nevoie le gasesti in ghidul de admitere de pe site-ul facultatii. Ei sunt SINGURII in masura sa ofere aceste informatii. Chiar si cine are experienta in aceasta facultate nu o sa poata sa iti spuna nimic concret pentru ca admiterea se face exact cum are decanatul chef, adica de la an la an se pot schimba multe.
Asa ca pune mana si cauta informatii oficiale, ca nu iti da nimeni mura in gura.

| GeorgianaGeo1 a răspuns (pentru Bondarel99):

Aveam nevoie de o parere... nu am cerut mura in gura. normal ca am cautat pe site. Nu mai are voie omul sa ceara un **** de parere...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cât ai pus întrebarea asta, te uitai pe site-ul universității.
Dacă eu îți dau un răspuns din experiență(ipotetic vorbind că n-am experiență), iar procesul de admitere a fost modificat, te ajută?big grin