| Ilovedogs234 a întrebat:

Hei tuturor. As vrea sa stiu cum pot invata mai rapid lectiile pentru ca s-ar putea ca luni sa mă asculte pentru ca am fost bolnava si n-am dat testele. Si trebuie sa învăț pana luni dar am încercat si am învățat cam 4 lecții dar dupa aia le-am uitat si trebuie sa învăț rapid.

1 răspuns:
| uchihasasuke09 a răspuns:

Nu te panica si mai incearca sa le repeti, trebuie si sa te culci deoarece in timpul somnului se fixeaza cunostiintele.Succes!