| EmAkuma a întrebat:

Hei voi, deci vreau sa dau la Marin Sorescu (liceu de arte in Craiova) si nu stiu cum sa fac cu locuinta, eu sunt din alt oras. Daca as sta la camin/internat la alta scoala cam care ar fi preturile?

3 răspunsuri:
| Aditzu a răspuns:

De obicei caminul este cea mai buna si ieftina solutie pentru astfel de situatii.
Dar nu inseamna ca sunt si de calitate.
Poate gasesti 1 coleg care da la acelasi liceu si sa gasiti undeva cu chirie sa dati fifty fifty...

Bfta! pacat ca nu se creeaza mai multe conditii de studii pentru elevii care vor sa fie la licee in alte localitati.

| EmAkuma explică (pentru Aditzu):

Mdah.

| Aditzu a răspuns (pentru EmAkuma):

What?! laughing