| Adelina879 a întrebat:

La ce facultate poti intra cu la buget cu media 7, 31?

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cand o sa realizati ca o medie nu va asigura locul? Si acum nu vorbesc de medii peste 9, cine medii ca ale tale, intr-un an 7, 31 poate sa fie o medie mare cu care intri la buget, intr-un an ultima medie poate sa fie 8 de exemplu si sa intri la taxa. Asa ca nu te mai baza pe asemenea criteriu cand nici n-ai o medie prea mare. Eu nici nu stiu facultati unde sa se intre cu nota asta la buget.

suntserios
| suntserios a răspuns:

La multe. sunt o groaza de facultati la care se da admitere

| SandraEve a răspuns:

Depinde de facultate si de mediile celorlalti candidati

| Miu_Stefan_1999 a răspuns:

La foarte multe.

| Adelina879 explică (pentru Miu_Stefan_1999):

Spre exemplu?

| Miu_Stefan_1999 a răspuns (pentru Adelina879):

Spre exemplu facultatea de filosofie. Dar depinde si ce cariera vrei sa urmezi.winking

| Adelina879 explică (pentru Miu_Stefan_1999):

Doar ceaa de filosofie?

| Miu_Stefan_1999 a răspuns (pentru Adelina879):

Cred ca si politehnica

| alexnolen14 a răspuns:

Depinde care e scopul tau, daca vrei sa faci o facultate ca sa fie, ai Facultatea de Filosofie asigurata rolling on the floor. Eu in locul tau m-as axa pe facultatile la care se intra cu concurs de admitere. Ai putea sa iti iei un an liber si sa inveti pentru o asemenea faculate, care ar fi mult mai folositoare.