| dathamiley16 a întrebat:

Hei! Vreau si eu cateva păreri despre Liceul Teoretic Dante Alighieri din București.Cum este liceul ai cum sunt profesorii?

Răspuns Câştigător
| Softe a răspuns:

Aici sunt tot felul de pitipoance si cei mai cei cocalari dar sa nu generalizam sunt si persoane destul de ok, dar putini, marea majoritate sunt manelisti. Si roaga-te sa nu o ai pe Ionescu Zinica la romana/ latina, pe noi ne-a terminat sau pe "domnisoara" Hlevca aka diriga la istorie numai in 3 te tine.

| dathamiley16 explică (pentru Softe):

Mulțumesc! O sa țin cont de părerea ta!

1 răspuns: