| FuckSchool a întrebat:

Heiaa TPU. Decii vineri dau bilingv-ul la franceza si as vrea sa stiu un lucru in legatura cu proba orala. La aceasta proba o sa intre totii elevii in clasa sau numai cate unul? Si sincer mi-e putin frica sa nu ma incurc sau sa spun ceva gresit. Daca gresim ceva ne mai ajuta profesorul sau profesoara de acolo puppy dog eyes?

1 răspuns:
| SskorpyonN a răspuns:

Nu toti dar nici cate unul pot intra 2, 3, 4 maxim o data si nu stiu de obicei sunt profesori acum nu stiu.