| AlleAlllexandra a întrebat:

Heii all! Cine imi poate da link-ul de la Olimpiada de Romana de clasa a 6a? De anul trecut,de anii trecuti, poate si de anul acesta daca puteti...

Răspuns Câştigător
11 răspunsuri:
| AlleAlllexandra explică (pentru EaEmma):

Multumesc mult, Emma! Te astep cu raspuns si la celalalte intrebariwinking

| EaEmma a răspuns (pentru AlleAlllexandra):

Oricand cu cea mai mare placere

| AlleAlllexandra explică (pentru EaEmma):

Pe curand! :*

Răspuns utilizator avertizat
| DeepTrance a răspuns:

Alea de anul viitor le stiu eu, dar e top secret!

| AlleAlllexandra explică (pentru DeepTrance):

Daca le sti, bravo! Nu te mai da in spectacol, nu-mi trebuie cele de anul viitor.

| DeepTrance a răspuns (pentru AlleAlllexandra):

Daca le "stii", nu daca le "sti", se vede ce mult iti place scoala, mai bine ai deschide o carte, doua sau mai multe din care sa inveti cate ceva in loc sa cersesti pe internet!

| AlleAlllexandra explică (pentru DeepTrance):

Du-te si vezi-ti de treaba!