| NimeniCelebru a întrebat:

Pe 19.02.2011 o sa merg la olimpiada de limba romana, faza pe judet.Sunt clasa a 6 a.
Care dintre voi a mers in anii trecuti? Cum a fost?
Imi puteti da niste site'uri cu subiecte?
Va multumesc:*:*

Răspuns Câştigător
| Diidiiana a răspuns:

Sunst in clasa a 7 a. Am participat si nu a fost foarte greu. Particip si anul acesta. Olimpiada se poate gasi pe siteul : www.olimpiade.ro Acolo gasesti mai multe materii de unde iti alegi limba romana apoi etapa, clasa si apar mai multe subiecte. Bafta!

2 răspunsuri:
| florina_8116 a răspuns:

Olimpiade.ro

| Deiu_3568 a răspuns:

Poate sa ma ajute si pe mine cineva? De ceva timp caut rezultatele la olimpiada.Multumesc!