| domnina04 a întrebat:

Heii as vrea sa va intreb daca la depunerea dosarelor pentru liceu trebuie sa fiu si eu prezenta sau poate merge doar mama? Funda love struck

4 răspunsuri:
| 1Q a răspuns:

Trebuie sa fii si tu present ca trebuie sa semnzi acolo, deci trebuie sa fie present elevul si un parinte la alegere, sau daca vrei poti sa mergi cu amandoi

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU se poate să meargă doar mama ta!
Trebuie să mergi şi tu, însoţită de unul dintre părinţi, deoarece trebuie să semnaţi actele ( Cererea de înscriere, eventual şi Regulamentul de ordine interioară )...

Toate cele bune.

| Cameliapantiru a răspuns:

Buna! Trebuie sa mergi si tu, insotita de unul dintre parinti!

| ռօCօოოεռէ a răspuns:

Trebuie sa mergi si tu laughing, sa semnezi acolo (asa era acum doi ani big grin ).