| DeDeSimplu a întrebat:

La depunerea dosarelor la liceu trebuie sa mergem cu parintii?batting eyelashes >funda!:

Răspuns Câştigător
| bacterie a răspuns:

Nu trebuie sa te duci neaparat cu parintii, te poti duce si singura

2 răspunsuri:
| dany3la a răspuns:

Da ca trebuie sa semneze nu stiu ce hartie cum ca ai trecut la liceu sau asa ceva.

| Diannaaaa a răspuns:

Buna alexa! Si eu vineri ma duc la inscriere si da,ma duc cu parintii...ei trebuie sa semneze cateva fise prin care sustin ca au fost de acord cu acel, profil, etc.happy