| anonim_4396 a întrebat:

La liceu clasele se fac dupa depunerea dosarelor?

5 răspunsuri:
| Meow15 a răspuns:

La mine s-a făcut clasa de marţi, şi eu azi am depus dosarul. În plus, dosarele se pot depune până pe 26 iulie. Deci da, s-au făcut înainte.

| Stresanta a răspuns:

Da, pentru ca e posibil ca cineva sa nu isi depuna dosarul, iar atunci automat insemna ca el nu vrea sa fie inscris la acel liceu si v-a trebui sa mearga la repartizarea din toamna, unde va alege la ce liceu vrea ( v-a putea alege doar liceele care nu si-au completat locurile ).

| BubuuuuC a răspuns (pentru Stresanta):

Deci daca vrau sa pic cu cineva anume in clasa trebuie sa mergem sa ne depunem dosarele impreuna?

| Stresanta a răspuns (pentru BubuuuuC):

Nu ai inteles. Daca vrei sa pici cu cineva in clasa si nu aveti medii care sa va ajute singura modalitate e sa va mutati in prima zi de scoala sau dupa primul semestru.

| OoRzVoO a răspuns:

Se fac dupa notele elevului! Cei cu note bune intra in clase cu note bune si invers! Numai Bine!