| IIIIIIIoannaaa a întrebat:

Heiihappy mai am putin si trebuie sa intru la facultate si nu am nicio idee unde ar fi mai bine as aprecia orice sfat si dintre cei care sunt deja la facultate daca mi-ati putea spune daca sunteti multumiti etc.happyce credeti cxa ar trebui sa aleg? imi place biologia dar nu prea mult chimia,la fizica sunt praf si pe facultati de uman nu m-as duce, la mate ma descurc si la fel si la franceza engleza si la info nu prea ma descurc si nici nu prea imi place.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer, mergi unde te pasioneaza. Nu incerca sa mergi unde crezi ca te vei descurca, pentru ca peste tot e greu daca nu inveti.

Cel mai bine, fa mereu ceea ce te atrage si ce iti place in viata happy Facand asta, mereu vei avea vointa si puterea de a continua si de a termina ce ai inceput.

Sa nu mai zicem ca atunci cand facem ce ne place, timpul trece altfel, si mai mult in loc sa fie un job stresant, va fi unul chiar placut.

Mult succes, Ioana happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La medicina specializare pediatri daca iti plac copiii.

| YoDenii a răspuns:

Eu vreau sa dau pe farmacie. mi se pare frumos din toate punctele de vedere. Salariu, program..Insa pentru asta trebuie sa inveti bio-chimie la perfectie happy

P.S: Vorbesc despre farmacist, nu asistent de farmacist. :X