| selena00 a întrebat:

Heii! Stiti cum se face repartizarea pe clase la liceu? Adica dupa medie sau aleatoriu? Funda big grin

Răspuns Câştigător
| CautNume a răspuns:

Dupa profil, care e prima limba straina facuta (adica, ce limba straina au facut in 1-4) sau dupa cum au ales elevii (pot cere sa fie cu cineva anume in clasa).

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Bună!
Normal că după medie. happy

| d3men7zel a răspuns:

Importanta mediilor de evaluarea nationala si mediile acumulate de pe perioada claselor V-VIII.winking fundatongue

| HeiTu a răspuns:

Si eu sunt confuza, cum sa se puna dupa medii? asta ar insemna ca sa ramana a 2 a clasa(cu medii mai mici ) cea mai proasta.

| Cristina1994c a răspuns:

Este o repartizare electronica si are in vedere: prima optiune pe care ai pus-o tu(liceul si profilul) si media finala.

| Andradutzza a răspuns:

Dupa mediile de admitere happy funda?