| Gumadependenta a întrebat:

Heiiihappyam o intrebarehappy pe care am mai pus-o odatahappy dar nu mi s-a raspthinking[dau funditaoh go on] aa care stie.si imi explica km se fac chestiile alea care le fk pe par emo`istiilaughingdn` atahappy plsshappye gen ata in juru parului de mai multe culorithinkinghappy deci dau fundahappy mersi.

Răspuns Câştigător
| lolli_4147 a răspuns:

Te referi la genul asta de codite: http://www.google.ro/......tp?/imgres Daca da,nu sunt specifice "emo'istilor",asa cum le spui tu,ci jamaicanilor. Ele nu pot fi facute de oricine,necesita multa rabdare si indemanare. daca,totusi,vrei sa incerci singura sau sa rogi o prietena, incerca sa iei o suvita destul de subtire de par.Apoi alegi culorile din care vreau sa faci codita, le legi intre el. Legi un capat al atei de suvita si incepi sa rasucesti ata. Aproape de varfuri legi atat. Ata trebuie sa fie din mohair.

3 răspunsuri:
| EmotionalKoma a răspuns:

Ceva de genu' http://www.zambesc.com/ghiceste-sexul/?
astia sunt doar niste cordelute subtirele:)
sau asa http://photos3.hi5.com/0138/346/442/QetLsO346442-02.jpg asta sunt eu :p inteleg ce vrei sa spui sunt un fel de bentite...:-/

| Stefy_4126 a răspuns:

Stiu de care spui...sunt niste chestii ca suvite de par si se leaga de o suvita de par si-o atarna in par la tine(arata foarte misto)se confectioneata. poti sa le faci chiar tu.te duci la mercerie si ceri niste ata casa faci :atentie! bratari ca doamna aia nu o sa sie ce vrei daca ii zici de pun in par.si iti faci tu acasa.le impletesti...cum vrei tu din mai multe culori

| Gumadependenta explică:

Nuthinking chestiile alea dn` ata care se leaga de par.pe parthinking ca o codita mai lungathinking din atahappy chestiile aleathinking se fac sa u se cumpara?:=?