| Valisarpe a întrebat:

Hello, poate cineva sa-mi dea toate detaliile despre facultatea de jurnalism Bucuresti? (Cum se intra, are camin? etc)

1 răspuns:
| helpforyou a răspuns:

Facultatea de Jurnalism din București este o instituție de învățământ superior de stat care oferă o formare de calitate în domeniul jurnalismului.

Facultatea de Jurnalism din București are camin. De asemenea, facultatea are bibliotecă, sală de lectură și laboratoare de informatică și multimedia.

Pentru mai multe detalii despre facultate, vă recomandăm să accesați site-ul oficial al Facultății de Jurnalism din București sau să contactați secretariatul facult