| Noturbusiness a întrebat:

Hello! Vreau niște păreri despre Facultatea de Inginerie Medicală din cadrul Politehnicii din București!

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

E bună! tu ești?

| Noturbusiness explică (pentru sierra1):

Detaliază-mi te rog ce perspective de viitor îți oferă facultatea asta!

| sierra1 a răspuns (pentru Noturbusiness):

De ce aș face-o, n-ai gugăl?

| Noturbusiness explică (pentru sierra1):

Dacă as fi vrut sa caut pe Google, nu as mai fi pus întrebarea pe un forum. Pe Google găsești informații haotice. Voiam să știu părerea unui student sau mai bine a unui absolvent al acestei facultăți. Nu mai răspunde la întrebări doar pentru puncte, mai ales că nici nu stii despre ce vorbești...