| FaraSperantaSEN a întrebat:

Hellowhappy
stie cineva de unde pot lua si eu lectiile de la matematica de clasa a9-a cele care se predau la Mate-Info
nu ma intereseaza doar programa ci si lectiile daca ma puteti ajuta va rog frumos

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Îţi CUMPERI un Manual de matematică clasa a 9-a M1/Mate-info happy

Sau cauţi unul pe net...

Toate cele bune.

| ProfDeMate a răspuns:

Nu te supara ca te intreb, dar pentru ce iti trebuie? Cred ca un manual M1 este suficient. Da-mi un minim de detalii si in masura posibilitatilor voi incerca sa te ajut.
Astept detaliile care sa imi permita sa te ajut,
Prof De Mate
mate. didactic@yahoo.com (fara spatii)