| AndressBom a întrebat:

Salut. Am terminat clasa a9-a pe profilul stiinte si vreau sa ma transfer pe profilul mate-info. Stie cineva la matematica care sunt lectiile ce se dau cel mai des la diferente?

4 răspunsuri:
| KristianLarracuente a răspuns:

Salut! Dacă ai studiat matematica în clasa a IX-a nu este necesar să susții examen de diferență pentru transfer.

| AndressBom explică (pentru KristianLarracuente):

Salut. La cererea de transfer a trebuit sa accept faptul ca voi da diferentele din matmatica si informatica.

| Alex77777777777777777777u a răspuns:

Salut
Din câte am auzit e posibil sa dai și sa nu dai diferențe dacă e sa dai diferențe dai 100% din mate m1 și fizica f1 dacă vii de la alt profil dar mai bine e da faci câteva ore de meditații la mate și fizica ca mate m1 e cam grea.

| AndressBom explică (pentru Alex77777777777777777777u):

Salut. La cererea de transfer a trebuit sa accept faptul ca voi da diferentele din matematica si informatica