| Christian515 a întrebat:

HELP! am luat un joc pentru playstation2 pentru a-l putea juca pe pc cu ajutorul emulatorului pcsx2, problema e ca merge super pana cand incepe gameplay-ul, daca stie cineva care este solutia la aceasta problema, va rog spuntet-imi si mie ...christian_lax187 e id-ul meu de mess

3 răspunsuri:
| Flash a răspuns:

Gameplay is a term most commonly used to used to rate, or score the quality of the experience had by gamer while playing a particular game. The term gameplay is often found in game reviews where a score is given based on player experiences during the interaction with game.
Deci tu ce vrei?

| Flash a răspuns:

Pentru a emula jocuri de PS ai nevoie de un calculator cu core 2 quad (sau alt procesor cu 4 nuclee), 4 GB ram si o placa video cu minim 512 RAM si pixel shader 4.
Calculatorul tau s-ar putea sa fie prea slab pentru ce vrei tu, de aceea merge in slow-motion (sub 10 frames per second - fps)

| Christian515 explică:

Pai jocul e smackdown vs raw 2008 si merge perfect, intru in meniu si dupa ce dau play game imi merge in slow-motion, si vreau sa-mi mearga normal