| anonim_4396 a întrebat:

Help! ce importanta are faptul ca Romania este o tara situata in continentul Europa?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Favorizeaza niste atributii mercantile, transportul fara taxe suplimentare catre alte tari si comercializarea produselor la noi cu facilitati de furnizare de la straini, daca nu eram in uniunea europeana nu se prea fura prin vami si nu se faceau atatea smecherii cu americanii si nemtii. Aia s-au speriat cand Ponta vroia sa-l dea jos pe Basescu pentru ca stiau ca nu mai pot face smecherii la noi in tara.

| Λndrei a răspuns:

Ce? Ce-i cu intrebarea asta? Sigur formulata de vreun psihopat de Europa.Mie mi se pare ca fiecare Continent, fiecare particica de pe Terra are frumusetile ei si dezvolta anumiti factori ce o face importanta.Asa ca, ce naiba e cu intrebarea asta?

| Feelings14 a răspuns (pentru Λndrei):

Buna si tiewinking
e o intrebare pusa de profesorul meu de geografiewinking " ce naiba "

| Λndrei a răspuns (pentru Feelings14):

Spunandu-mi ca e pusa de profesorul tau de geografie vrei sa ma faci sa cred ca nu e psihopat? Defapt...sansele cresc ca el sa fie.
Si totusi hai sa-ti raspund.
Are importanta pentru restul' si nu pentru noi.Cred ca mai bine era fara "UE"...care ne-a impus reguli si ne-a distrus traditii.Si nu ma lua cu banii pe care i-am primit de la ei ca daca aveam conducatori cu dragoste de tara nu se ajungea sa primim bani de la ei.Franta si Italia rad de noi si ne fac cersetori si hoti dar aurul si resursele noastre sunt bune.
Asa ca suntem o tara de "adormiti"...nu prea ne desteptam chiar daca ni se spune pe TVR la 7 dimineata s-o facem.Din 18milioane de romani doar 1 a facut ce-a vrut cu ea si acum rade in hohote de 7 ori intr-un minut.
Spune-i asta profesorului tau de geografie daca ai tupeu sa spui adevarul, cu riscul sa iei si un 2.

| Feelings14 a răspuns (pentru Λndrei):

Intrebarea a fost " care e importanta". nu dezanvatajul. si nu este psihopat deoarece este si directorul scolii. fiecare profesor preda il stilul lui si numa pot baga eu sau tu in astatongue

| Λndrei a răspuns (pentru Feelings14):

OK!
Pai daca e directorul scolii e si mai si!
rolling on the floor)

| Feelings14 a răspuns (pentru Λndrei):

Hahah ^^

| Λndrei a răspuns (pentru Feelings14):

laughing))hai ca am glumit si eu putin.