| Didi96 a întrebat:

Help...imi dati va rog un translator de texte online roman-englez respectiv englez-roman. Dar corect gramatical...:*

fundita la cel mai bun...big grin

2 răspunsuri:
| nonameanca a răspuns:

Cel mai bun traducator online este google translate, dar nici acela nu traduce perfect

| PaulaA95 a răspuns:

Buna Didi! Pe mine ma ajuta mult la temele de la engleza Google Traducere. Cum intri pe motorul de cautare, in stanga sus ai optiunea TraducereSelectezi limbile dorite si introduci textul si apesi pe traducere si se rezolva! Sper sa te ajute! fundita?