| patricia_1074 a întrebat:

Help please!sunt in primul an de facultate,semestru doi,si am aflat ca sunt pe lista celor care primesc bursa si pe acest semestru(am luat si pe primul sem),dar eu am hotarat sa nu mai merg la scl si sa ma axez pe o alta facultate,pe care vreau sa o incep la anul!daca beneficiez de bursa si eu nu merg la scl si inspre sfarsitul anului anunt ca ma retrag de la facultatea lor,voi fi nevoita cumva sa restitui banii care mi s-au acordat ca bursa?bursa o primesc pentru ca am media necesara pentru a beneficia de ea!voi ce ziceti?care poate sa ma lamureasca?rog pe cineva care e bine informat!:*fundaaaaa

2 răspunsuri:
| didiDia a răspuns:

Da, eu asa stiu ca va trebui sa restitui banii de bursa daca te lasi de facultate.

| sebysebyca a răspuns:

Si in timpul asta ce faci, mergem la o cafea?