| xschatten a întrebat:

Vreau să mă retrag de la facultatea actuală, și să mă reînscriu la anul într-o facultate din Norvegia. Mai trebuie să restitui taxa la facultatea asta pentru perioada studiului, având în vedere că nu mai rămân în țară?

De asemena. Am luat bursă pe parcursul anului I și iau și pe acest semestru. Nu vreau să mă mai duc la cursuri/laboratoare/ seminare și să îmi retrag dosarul în decembrie ca să mai am bursă până atunci. Risc să mă exmatriculeze? Va trebui să restitui bursa pe anul I și semestrul ăsta?

Mersi?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu trebuie sa platesti taxa de studii si nici sa restitui bursa.