| Yusuke16 a întrebat:

Help! Power Point! Lucrez la o prezentare power point si am o problema... daca adaug efecte pe un slide la poze scris etc, cand se termina si ultimul efect se schimba singura slide-ul si eu nu vreau asta... vreau sa il schimb eu din tasta.Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| DiamondEyes a răspuns:

Pai in dreapta click pe "diapunere diapozitive"-> "avansare diapozitiv" -> "cand se face click cu mouse-ul"

| Yusuke16 explică (pentru DiamondEyes):

PowerPoint-ul il am in engleza si da e bifat pe clik cu mouse-ul dar tot nu merge sad. trebuie validat cv sau care e faza? uite daca vrei imi trimiti prin mesaj sau lasi aici id-ul tau de mes si dupa ce pun efectele iti dau prezentarea sa o faci u sa stea pe loc sa nu se mai schimbe slide-urile la terminarea fiecarui(ultimul ) efect aflat pe slide...

| Yusuke16 explică (pentru DiamondEyes):

Ciudat e ca unele slide-uri nu se misca... stau,, tepene'' asa cum vreau eu.

5 răspunsuri:
| MishelleArt a răspuns:

In tab-ul Animations in dreapta sus scrie Advanced slide: on mouse click si automatically after: 00:00 (00:00 difera in functie de timpul setat). Pentru ca slide-ul sa nu se deruleze automat si sa se deruleze din tasta, bifezi On mouse click si la Automatically after setezi 00:00 (daca nu e deja setata durata asta) si debifezi optiunea precizata. Funda? happy

| Yusuke16 explică (pentru MishelleArt):

Asa am am bifat dar degeaba tot singure se duc paginile...

| Yusuke16 explică (pentru MishelleArt):

Ciudat e ca unele slide-uri nu se misca... stau,, tepene'' asa cum vreau eu...