| Cosmin162749 a întrebat:

Hello TPU! Am si eu o intrebare:cum pun muzica intr-o prezentare power point? dar nu vreau numai pe un slide vreau pe toate slidurile sa cante aceeasi melodie dar cand schimb slidu sa nu inceapa iar melodia... FUNDA

4 răspunsuri:
| IonutAxi a răspuns:

Vrei cam multe.

| Cosmin162749 explică (pentru IonutAxi):

Ba taci daca nu stii raspunsu da? _)_

| IonutAxi a răspuns (pentru Cosmin162749):

Aia sa o mananci tu

| iris30 a răspuns:

In primul rand inserezi melodia, apoi mergi sus la Animations->Custom Animation.In dreapta o sa iti apara o coloana cu toate animatiile puse, unde o sa fie si melodia.Dai click dreapta pe melodie->effect options. Apoi la Stop playing bifezi After... slides(acolo vei completa cu nr de slideuri pe care le ai tu). Sper ca ti-am fost de foloshappy