| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Am o intrebare pentru cei care au terminat acum clasa a VIII-a sau pentru elevii de la liceul Mihai Viteazul. Vreau sa ma duc la Mishu si cred ca pot sa intru la acest liceu, avand in vedere ca mediile de admitere vor scadea anul acesta. Problema este ca la examenul de engleza am luat 8, 40 si voiam sa stiu daca am vreo sansa sa intra la una dintre cele 2 clase de engleza intensiv de la Mihai Viteazul Stiu ca nota e cam mica, dar stiti cum a fost anul trecut sau care a fost cea mai mica nota la engleza de la Mihai Viteazul? Funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| NimeniSiAtat a răspuns:

Nu depinde de notele de anul trecut in mod expres ci de mediile pe care le vor avea cei care aplica anul acesta pentru sectiunea respectiva.