| Oricinecineva1331 a întrebat:

Hey! Anul acesta am evaluarea națională și nu știu la ce liceu să merg. Aș vrea pe științe ale naturii, dar nu știu dacă la Carol sau la Frații Buzești. Unde mi-ați recomanda?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Acolo unde esti tu capabila sa mergi, fiindca noi habar nu avem cat de buna esti, ce-ti doresti sa faci in viata samd.

| Oricinecineva1331 explică (pentru Violleta2022):

Îmi doresc să devin medic și sunt capabilă să întru la ambele licee.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Oricinecineva1331):

Daca esti atat de capabila... de ce mai vii sa ne intrebi pe noi?

| sierra1 a răspuns:

Du-te la CN "FRATII BUZESTI", e mai de fițe