| Măriucaaaaaaa a întrebat:

Hey`!`winkingBuna.Sunt in clasa a9a la profilul mate-info intensiv.La ce materii voi da bacul?batting eyelashesFundoiii:Xpentru raspunsul corect:X

Răspuns Câştigător
| AproapeDeInimaTa a răspuns:

Sunt competentele : romana, franceza/enegleza(probe orale), info (proba pe calculator).
iar bac-ul in sine are 3 problema scrise : romana, matematica, fizica/biologie/chimie (ultimele 3 sunt la algere una din ele)... dar daca esti de abia in clasa a 9-a bac-ul se mai poate schimba pana intra 12-a big grin

6 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna.Pai cred ca la Mate si Informatica.
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| ѕтαяχωαяѕ a răspuns:

Matematica,romana,informatica,biologie,engleza.

| Kyky31 a răspuns:

Mate,fizica/biologie,romana scris/oral, o limba straina

| duddy_9191 a răspuns:

Pai romana, mate, limba straina dai obligatoriu si cred ca si la informatica daca esti pe profil de info:d