| Lorycica1 a întrebat:

Hey buna TPU!happy.Imi puteti spune ce lectii sunt la matematica clasa 7 de la inceput pana la sfarsit as vrea sa ma pregatesc putin (adica sa stiu lectia inainte sa o predea >profesorul)Funda:d

3 răspunsuri:
| Kristinikaaa a răspuns:

De ce nu rogi un coleg mai mare (cu un an) de la tine din scoala sa-ti imprumute manualul si culegerea de clasa a 7-a? Sau macar sa iti spuna de unde a invatat...

| Cosmynyk23 a răspuns:

O, sa-mi fie greu sa-ti scriu toate lectie ca este si Geometrie si Algebra. Ce-l mai bine sa-ti cumperii un manual de clasa a7a. Eu una nu m-am pregatit inainte sa-mi dea profesorul lectia...O citeam inainte sa plec la scoala ca stiam ca pe aceea o s-o predea. Sper ca am fost de ajutor.

| ramonikutza098 a răspuns:

Sunt foaret multe lectii asa ca roaga pe cine va mai mare decat tine sa iti imprumute culegerea de cls a 7 a si asa ai sa vezi