| Folycik a întrebat:

Hey buna! vreau si eu un sait de facut variante pentru bacalaureat daca se poatebig grinare cineva idee unde gasesc?big grin....si ar mai fi ceva..am de citit o carte, dar as vrea sa o pot gasi pe net daca se poate."Nunta in cer"de Mircea Eliadebatting eyelashesmultumesc!

1 răspuns:
| GabrielCIG a răspuns:

Vrei variante pentru bac si scrii "sait" pe TPU? :-s...
Uite niste sfaturi sincere:
1) daca tot te apuci de rez. variantelor de bac, apuca-te si de gramatica lb. romane
2) poti cauta pe google "variante bacalaureat" si "rezumat nunta in cer".