| RoseOfTheFire a întrebat:

Hey cum sa va spun de maine incep cursurile la FR si am inteles ca nu avem nevoie de carti ci doar de caiete, intrebarea mea este : la fiecare materie imi trebuie caiete studentesti sau si mici?

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Acel FR reprezinta frecventa redusa sper sa nu gresesc.Pentru o mai buna ordonare a notiunilor pe care le ve-ti primi la seminarii iti sugerez sa iti cumperi un caiet mecanic din care sa poti scoate filele, astfel acasa iti vei putea face niste mape (ceva ca o carte) pentru fiecare materie in parte Iti va fi mai usor sa inveti folosind aceasta metoda. Bafta