| Decebalul a întrebat:

Hey! Deci am cam ramas corigent pe vara la mate sad si am aflat asta marti. Iar miercuri si astazi nu m-am mai dus la scoala ca ma duceam degeaba...iar intrebarea mea este daca trebuie sa iau de la scoala vreo fisa sau ceva legat de corijarea din vara?

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Nu iti incheie situatia scolara, asa ca, intereseaza-te la secretariat, mare lucru nu ai de facut decat sa astepti ( si sa te pregatesti) pentru corigenta.
O zi bunahappy

| papys44 a răspuns:

Va veni la tine o foaie care sa ii anunete pe parintii tai la ce obiect/obiecte esti corigent.Categoric ei vor semna foaia(I-am semnat-o uni prieten de vreo 2 ori) si pana in August-Septembrie pune burta pe carte.
Bafta! La corigenta e usor

| Ayakawelwel a răspuns:

Nu,tu te duci prin august sa dau corigenta si atat.Din cate am auzit! Mai bine intreaba pe cineva care a ramas si el.Succes la corigenta

| DrTrxTr115 a răspuns:

Pai du-te si informeaza-te de la scoala ca nu prea sunt multi corigenti pe TPU sa stie, vorbesti cu directoarea sau secretara si vezi.