| Michelle_5585 a întrebat:

Hey! Deci pana la urma m-am hotarat si merg la economichappy Cei care au facut acest profil ar putea sa-mi spuna:din ce se dau tezele? este greu? Mersi dau funda:*

Răspuns Câştigător
| annyannya a răspuns:

Poy eu sunt la economic. :] Nu este greu. In primul an ai doar 3 materii de specialitate. Si se dau teze din romana, mate si engleza. happy

Sper ca te-am ajutat! >:d

1 răspuns:
| lvl1000 a răspuns:

Economicul este unul din cele mai simple profile. Sunt lucruri din economie care or sa ti se para mai grele. dar sunt infinit mai usoare decat daca ai manca fizica/matematica/mecanica pe paine.
Mult noroc in cotinuare.
Sursa : cineva care a terminat economicul big grin