| drya a întrebat:

Hey! e careva la ingineria mediului? stiti care e ultima medie cu care s-a intrat anul trecut? si care e mai ok, poli sau ubb?
multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| GreenSky a răspuns:

UBB este mult mai bine vazuta si nivelul e altul, dar bineinteles POli este specializata pe inginerie!

2 răspunsuri:
| drya explică:

Scuze de pe tel nu stiu cum sa iti raspund direct la mesaj. Dar totusi la care e concurenta mai mare? Media mea nu e tare stralucita (7) :/ am vreo sansa sa intru la una din ele?