| byasweet01 a întrebat:

Hey.ma puteti ajuta in legatura cu liceele militare? m-am uitat p net dar nu prea m-am lamurit unde sunt sau cate sunt? a fost cineva acolo cum sunt conditiile? te lasa cu telefon? ai si timp liber? va rog ajutati-ma ca nu stiu ce sa fac

3 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Esti baiat sau fata ?

| byasweet01 explică:

Fata

| adelaaleda a răspuns:

Alba iulia,sibiu, campina, campul lung, constanta etc.sunt conditi destul de bune. timpul liber din cate stiu eu este facut de cei de acolo, cu telefonul nu stiu ce sa zic. sper sa te fi ajutat