| Dilaa98 a întrebat:

Dacă mi-a ieşit media de admitere 9, 65,am şanse să intru la Colegiul Naţional Vasile Alecsandri din Bacău,la profil real,ştiinţele naturii-intensv engleză? Utima medie a fost de 9, 23 şi sunt 28 de locuri...Dau fundă, repede! :*

12 răspunsuri:
| Zoey112 a răspuns:

Da ai foarte mari sanse fiindca media 9, 65 e foarte buna

| Dilaa98 explică (pentru Zoey112):

Dar oricum am depus contestatie şi poate-poate, o sa-mi iasa mai mare...

| schmoll a răspuns:

Da o sa intri, nu conteaza ca intri prima sau a 28, trebuie tu sa demonstrezi in 9-12 de ce esti in stare, mult succes, avem nevoie de copii buni in tara

| GheorghiuNarcis2000 a răspuns:

Da,poti intra deoarece tia iesit media de admitere 9.65 care e mai mare decat 9.50 deci ai sanse 90% sa intri.

| Dilaa98 explică (pentru GheorghiuNarcis2000):

Dar dacă sunt numai 28 de locuri? sad

| iSeeGhossT a răspuns:

Da,intri 100%, deoarece media ca sa intru acolo incepe de la 9, 50. Iti doresc mult succes! Fundita:*?

| Dilaa98 explică (pentru iSeeGhossT):

Acum mi-a ieşit media 9, 70... e mai bine, nu?

| iSeeGhossT a răspuns (pentru Dilaa98):

Da.100% Succes!

| Dilaa98 explică (pentru iSeeGhossT):

Dar sunt multe medii mari...

| iSeeGhossT a răspuns (pentru Dilaa98):

Nu conteaza, stai linistita! happy

| Dilaa98 explică (pentru iSeeGhossT):

Sper din tot sufletul! Mulţumesc pentu susţinere :*!

| iSeeGhossT a răspuns (pentru Dilaa98):

Nu ai pentru ce! :* Succes! Daca vrei vreodata sa ma contactezi add : cr3me_play@yahoo.com