| Bernardus a întrebat:

Hey, stie cineva ce ore fac la filologie intensiv engleza? Adica cate ore din fiecare pe saptamana

Răspuns Câştigător
| Hexiled a răspuns:

Cam 5 ore de romana
5 de engleza
1 sport
1 desen
1 muzica
2/1 istorie
2/1 geografie
1 logica
1 religie
1/2 TIC
2 mate
2 chimie
2 fizica
1 biologie
Nu imi mai amintesc exact ce mai faci si cate faci

4 răspunsuri:
| Danyel_Florin_2001 a răspuns:

Da eu stiu! nu stiu cate ore pe zi, dar o sa faci istoria si geografia ( a Romaniei ) si istoria si geografia ( Marei Britanii si SUA ) (asa am inteles ), sase ore de engleza pe saptamana ( parca ) nu faci matematica din cate stiu, mai faci materii ce nu includ stiintele exacte (asta e tot ce stiu ) Funda PLS!

| EmanuelKant a răspuns:

Eu faceam 5 de engleza si 4 de romana pe saptamana. Cele mai importante.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Danyel_Florin_2001):

Istoria si geografia Angliei se fac la bilingv, nu la intensiv.

| Danyel_Florin_2001 a răspuns (pentru anonim_4396):

A credeam ca de bilingv zice ea laughing