| Cucubauuuu a întrebat:

Acesta intrebare poate sa vii se para prosteasca, dar ce nota ati luat la teza la romana(sau daac nati dato in semestru unu, sau daca va amititi din clasa a V-a). Eu am luat pe semestrul asta 9cryingMai ai 2 de zece si doi de noua si profesoara mea a zis ca daca mai iau 2 de zece iti iese media 10. Un zece mil trece pentru ca raspund mult si in carnet la ea mai are un 10 care l-am luat de la un concurs si a zis ca mil pune daca este nevoie.
Va rog sa imi raspundeti si dau si fundita(vad eu cui):*asa ca nu ezitati sa luati o funtita pe degeaba

4 răspunsuri:
| abcdefghijk1234567891011121314151617 a răspuns:

Eu sunt acum in clasa a V-a si in semestrul unu am luat la ambele teze(romana si mate) 10, la fel si in sem 2, la ambele teze am luat 10

| metrix a răspuns:

In fiecare an am luat zece la teza de la romana, la mate e alta poveste.Totusi profesoara de romana spune ca-s prea serios.

| WladTPU a răspuns:

Hey:* buna.eu am luat la amu2 tezele 8sad
Mrg in primul semestru am luat 10big grin

| HowToBelieve a răspuns:

I`m in clasa vi.la romana am luat 10 in ambele sem. la fel si in a5a:X
si tot asa si la matematica:d
sper s`o pot tine tot asa in continuarelove struck